1.    
  2.     Як правильно вибрати таунхаус

Як правильно вибрати таунхаус

17.06.2017

Сьогодні ринок заміської нерухомості переповнений такою великою кількістю пропозицій, що часом покупці губляться і не знають, як правильно підібрати таунхаус, який прослужить їх родині багато років.

Як правильно вибрати таунхаусСучасний формат «таунхаус» з’явився на ринку нерухомості зовсім недавно, але вже встиг кардинально вплинути на ставлення людей до життя за містом. Саме завдяки новому формату і концептуально нового підходу забудовників до будівництва, проживання в комфортабельних селищах стало доступним для людей середнього класу.

Сьогодні ринок заміської нерухомості переповнений такою великою кількістю пропозицій, що часом покупці губляться і не знають, як правильно підібрати таунхаус, який прослужить їх родині багато років.

Список порад для всіх бажаючих придбати таунхаус:

1) місце Розташування селища. По-перше, необхідно вибрати місце, де б ви хотіли жити. Зверніть увагу, щоб селище таунхаусов знаходився в екологічно чистому районі, де немає шкідливих виробництв і викидів промислових об’єктів. По-друге, проаналізуйте, як далеко селище знаходиться від вашої роботи, щоб життя за містом була для вас максимально комфортним.

2) Будівельні матеріали. Якщо ви вирішили придбати таунхаус, особливу увагу слід звернути на якість будівельних матеріалів. Наприклад, в селищі «Андріївський парк», який побудувала компанія «Надія», перекриття виконані з залізобетонних плит, стіни таунхаусів викладено з подвійного газосилікатного блоку і облицьовані керамічною цеглою. Цей матеріал завжди славився особливою міцністю і екологічністю, а також своїми відмінними тепло – і звукоізоляційними властивостями. Цегляні будинки – це показник високої якості будівництва.

3) Комунікаційні мережі. Дізнайтеся детальніше про готовність до експлуатації комунікаційних мереж, і головне, газифікований чи селище. Перед купівлею будинку варто оглянути його і ретельно перевірити, наскільки добре проведені комунікаційні лінії: звідки і якої якості надходить вода, централізована або місцева каналізаційна система в селищі, є інтернет, телефонія, кабельне телебачення.

4) Архітектура і концепція селища. Придивіться до селищам з єдиним архітектурним стилем. Вибираючи такий селище, ви можете бути впевнені в тому, що будете жити в акуратному європейському містечку, а не в безладно забудовану селі. Адже основна перевага полягає в наявності певної концепції, яка впливає на архітектурну цілісність і відповідну інфраструктуру.

5) Продумана інфраструктура. Так як таунхауси – це формат сімейного житла, не забудьте про інфраструктуру для всієї родини. На території селища, наприклад, цілий гектар землі виділено під єдиний розважальний центр, де можна чудово провести час всією родиною, в дружній компанії сусідів, організовувати спільні свята і торжества. Тут дві дитячі і багатофункціональний спортивний майданчик з монолітним гумовим покриттям і воркаут тренажерами, в крокової доступності школа, дитячі садки, магазини, а поблизу діє лижна база.

6) Планування таунхауса. Не забудьте проаналізувати планування таунхауса: чи подобається вона всім членам вашої родини, чи достатньо природного освітлення в кімнатах, куди виходять вікна, і які з них види. Звичайно, це справа смаку, але від цього залежить зручність подальшого проживання.

7) Документи. Також обов’язково дізнайтеся про ступінь готовності документів на будинок. Як правило, якщо будинок вже відбудовано і зданий, то вам нададуть: дозвіл на будівництво, дозвіл на введення в експлуатацію, свідоцтво про реєстрацію права власності на будівлю і на землю. Якщо ж ці документи поки відсутні, то слід з’ясувати, коли вони будуть отримані.

8) Репутація забудовника. Репутація забудовника особливо важлива: після того, як ви підберете для себе підходящий селище, не забудьте перевірити надійність забудовника. В ідеальному варіанті це повинен бути девелопер, який вже має успішний досвід реалізації багатьох проектів.

Написати коментар