1.    
  2.     Як купити квартиру в розстрочку в Києві

Як купити квартиру в розстрочку в Києві

01.09.2017

Питання покупки житла в Києві не втрачає своєї актуальності. З кожним роком кількість бажаючих придбати квартиру тільки збільшується. Попит на нові квадратні метри породжує пропозицію, а фонд нерухомості Києва інтенсивно поповнюють нові елітні і бюджетні об’єкти.

Незважаючи на те, що ринок нерухомості стрімко зростає, не кожен покупець має достатню кількість коштів, щоб сплатити всю суму одразу, всьому виною висока вартість квадратних метрів. Щоб зробити покупку житла більш доступною, ті хто будує будинки часто пропонують розбити на оплату етапи. У будівельній компанії можна вибрати планування, стадії готовності квартир (готові з документами, або ж на стадії будівництва, поки вони дешевше).

Іпотека – брати чи не брати

Банківські кредити на купівлю житла або договір із забудовником про розстрочення платежу, вибір завжди за покупцем. Але давайте спробуємо розібратися, щоб не помилитися з вибором.

Без довідки про доходи, з мінімальною комісією або навіть без неї, та без щомісячних страхових переплат пропонують забудовники купити квартиру в Києві в розстрочку. На 10 років розтягнути період погашення можуть поки тільки банки, пропонуючи іпотеку в середньому під 22% річних.

Наприклад, якщо ви вирішили взяти кредит в банку, то будьте готові зібрати пакет документів щодо умов кредитування, оплачувати страховий поліс на весь строк погашення, держмито та незалежну експертну оцінку майна ну і відсотки за користування кредитом. При вартості квартири в 700 тис. грн половину вартості потрібно буде сплатити відразу, на іншу суму оформляємо кредит на 10 років під 22%. Щомісячний платіж складе 7250грн., і банку в підсумку ви віддасте 870тыс.грн, а це у два з половиною рази більше початкової вартості. Порахувавши, скільки коштує квартира в кредит від банку покупець переключає увагу на покупку в розстрочку від забудовника.

Купити і жити

Купити квартиру без посередників в зданому в експлуатацію будинку можна безпосередньо у забудовника. Укладаючи такого роду угоду, не потрібні довідки про доходи, прописку та страхування. Куплена квартира в розстрочку в Києві це відмінний старт для молодих сімей, які хочуть жити окремо від батьків, але ще не встигли назбирати достатню кількість грошей. Процентна ставка кредитування зазвичай не перевищує 10%, а якщо будинок не в самому Києві, а за межею міста, Софіївська Борщагівка, Святопетровское або Вишневе, то й зовсім безпроцентну розстрочку пропонують місцеві забудовники.

Не залежно від того чи оформляєте ви кредит на житло у банку, або берете розстрочку у забудовника, а може, комбінуєте обидві пропозиції – важливо обов’язково вивчити всі варіанти, поспілкуватися зі спеціалістами у сфері нерухомості і вибрати той, який підходить саме вам!

Написати коментар